• Zarejestruj się
 • Strony związane z hasłem 'Frankfurt':

  • Ambiente - Największe na świecie targi wyposażenia wnętrz »

   Data dodania wpisu: 06 12 2012 - Oceń:
   Ambiente - Największe na świecie targi wyposażenia wnętrz

   Szanowni Państwo!
   Zapraszamy do Frankfurtu nad Menem na najbardziej prestiżowe, międzynarodowe targi dekoracji i wyposażenia wnętrz - Ambiente, które odbędą się od 15- 19 luty2013r.
   Ponad 4.500 wystawców z całego świata zaprezentuje najnowsze produkty i trendy w trzech kategoriach: Dining – dekoracje i nakrycia stołowe, Giving – prezenty i upominki oraz Living – pomysły dla mieszkań, domów i ogrodów. Dla chętnych przewidziany jest także pokaz trendów na nadchodzący sezon przygotowany przez bora.herke.palmisano.
   Ponad 145.000 gości z różnych zakątków świata odwiedzi targi Ambiente dlatego nie może tam zabraknąć także Państwa przedstawicieli firmy. Zapraszamy do udziału w największych na świecie targach dóbr konsumpcyjnych!
   Przedstawicielstwo Targów zaprasza na wspólny wyjazd do Frankfurtu - samolotem lub autokarem z pełnym serwisem. Więcej informacji dostępne jest pod numerem telefonu: 22 49 43 200 lub na www.targifrankfurt.pl

   szczegóły wpisu » Tagi: konsumpcyjne, trade, targi, Frankfurt, w niemczech, messe, fair, tekstylne, największe, międzynarodowe, techniczne

  Sponsorowane wpisy:

  Reklama sponsorowana


  Aranżacja wnętrz